Přehled nových pracovních pozic
CHCETE PRACOVAT MEZI KNIHAMI?

Jsme knihkupectví s kompletním sortimentem titulů včetně odborné literatury, učebnic a cizojazyčných publikací. Svým zákazníkům nabízíme pohodlí při nákupu knih v moderním a příjemném prostředí.

PRÁVĚ TEĎ PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANCE NA TYTO POZICE:
Prodavačka/vedoucí prodejny v Táboře

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha zákazníků

- práce s pokladnou

- péče o vzhled prodejny

- objednávání a doplňování zboží

POŽADUJEME

- znalost literatury (i současné)

- komunikativnost a příjemné vystupování

- schopnost samostatně se rozhodovat

- základní znalost práce s PC

- praxe z obchodu výhodou

NABÍZÍME

- práci na HPP v příjemném prostředí nově otevřeného knihkupectví

- slevu na knihy

- stravenky

- dotovanou kartu Multisport

Svůj životopis zasílejte na kariera@kanzelsberger.cz, do předmětu prosím uveďte, o kterou pozici máte zájem.

Vedoucí prodejny ve Znojmě

- objednávání a příjem zboží

- řízení zaměstnanců

- zodpovědnost za chod prodejny

POŽADUJEME:

- středoškolské vzdělání

- lásku ke knihám

- komunikativnost