Přehled nových pracovních pozic

Volná místa

CHCETE PRACOVAT MEZI KNIHAMI?

Jsme knihkupectví s kompletním sortimentem titulů včetně odborné literatury, učebnic a cizojazyčných publikací. Svým zákazníkům nabízíme pohodlí při nákupu knih v moderním a příjemném prostředí.

PRÁVĚ TEĎ PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANCE NA TYTO POZICE:
Brigádník/brigádnice v Praze

Svůj životopis zasílejte na kariera@kanzelsberger.cz, do předmětu prosím uveďte, o kterou pozici máte zájem.

Brigádník/brigádnice v Klatovech

Jedná se o výpomoc zejména na soboty (příležitostně na všední dny) na dopolední i odpolední směny.

Práce je vhodná například pro studenty s přerušeným studiem či maminky na mateřské dovolené.

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha zákazníků

- práce s pokladnou

- doplňování zboží

POŽADUJEME:

- znalost literatury (i současné)

- komunikativnost a příjemné vystupování

- praxe z obchodu výhodou

NABÍZÍME:

- práci v příjemném prostředí knihkupectví

- vstřícnost při plánování směn

Těšíme se na Váš životopis!